Obsah

 

OBJEDNÁVKA

Objednajte si predplatné na 12 mesiacov za cenu 20,5 eur mesačne. 

PRAKTICKÉ INFORMÁCIE
Najbližšia daňová povinnosť
20.1.2019 - Daň z pridanej hodnoty
Kurzy mien 19.1.2019
 USD1,14 (+0,01)
 GBP0,88 (-0)
 PLN4,29 (+0,01)
 CZK25,58 (+0,05)
viac
Platné od 16.3.2016
Jednodňové refinančné operácie 0,25 %
Hlavné refinančné operácie 0,00 %
Jednodňové sterilizačné operácie -0,40 %
viac
Cestovné náhrady
Stravné v SR

5 - 12 hodín

4,80 €

12 - 18 hodín

7,10 €

nad 18 hodín

10,90 €

 

ostatné

 

Produkt manažér

Vážení zákazníci,

Vitajte na našom portáli zaoberajúcim sa verejným obstarávaním. Online kniha slúži ako praktická pomôcka  pre všetky subjekty aplikujúce zákon o verejnom obstarávaní ako napríklad verejní obstarávatelia a obstarávatelia, záujemcovia, uchádzači alebo účastníci. Súčasťou diela je spracovaný komentár k aktuálne platnému zákonu  č. 343/2015 Z. z. s účinnosťou od 1.septembra 2018, ako aj spracovaný komentár k staršiemu zákonu 25/2006 Z. z.

Dielo pravidelnou aktualizáciou reaguje nielen na aktuálne legislatívne zmeny, ale aj ďalej vhodným spôsobom rozvíja jednotlivé kapitoly knihy  a obohacuje  jej obsah.


Ing. Maroš Lônčík
Odborný redaktor

Čo nájdete v online knihe?

 • Komentár k zákonu o verejnom obstarávaní (343/2015 Z. z.) - aktuálny komentár k novému zákonu o verejnom obstarávaní č. 343/2015 Z.z., ktorý nadobudol účinnosť dňa 18. apríla 2016
 • Komentár k zákonu o verejnom obstarávaní (25/2006 Z. z.) - komentár k staršiemu zákonu o verejnom obstarávaní č. 25/2006 Z.z., ktorý bol účinný do 17. apríla 2016
 • Aktuality – najnovšie informácie týkajúce sa zmien v legislatíve a metodike verejného obstarávania
 • Otázky a odpovede – odpovede na vybrané otázky a problémy našich zákazníkov, ktoré vypracovali dlhoroční odborníci z praxe verejného obstarávania
 • Podlimitné zákazky - všetko potrebné o zadávaní podlimitných zákaziek od 18. apríla 2016 v zmysle zákona č. 343/2015 Z. z.
 • Elektronické trhovisko - tematický celok venovaný elektronickému trhovisku v zmysle nového zákona o verejnom obstarávaní obohatený o viacero názorných ukážok z prostredia elektronického trhoviska
 • Editovateľné formuláre a žiadosti, potrebné pre zápis do zoznamu hospodárskych subjektov


V online knihe prinášame tieto nové časti:

S on-line knihou ste získali:

 • 365- dňový informačný servis za výhodnú cenu,
 • záruka aktuálnosti podľa najnovších zmien a noviel v legislatíve,
 • všetky potrebné informácie budete mať na jednom mieste,
 • bezplatný odpovedný servis na vaše otázky.

Autorský kolektív

Mgr. Martina Galabová

Špecialistka s dlhoročnou praxou vo verejnom obstarávaní, pôsobí na Ministerstve vnútra Slovenskej republiky ako metodik odboru verejného obstarávania. Pracovala tiež na Ministerstve financií SR v centrálnej finančnej a kontraktačnej jednotke  a v súkromných spoločnostiach ako konzultantka pre verejné obstarávanie. Má bohaté skúsenosti s realizáciou postupov verejného obstarávania pre prijímateľov prostriedkov z fondov EÚ a taktiež s poradenstvom v oblasti vereného obstarávania pre verejných obstarávateľov, obstarávateľov a uchádzačov. Venuje sa publikačnej činnosti, lektorovaniu a poradenskému servisu. Je autorka publikácie „Centrálne verejné obstarávanie“ vydavateľstva VERLAG DASHŐFER.
Ďalší autori:

Mgr. Tomáš Šlachta

Mgr. Simona Laktišová

Mgr. Jana Takáčová

JUDr. Ľubomír Púček

JUDr. Viliam Karas, PhD.

JUDr. Martin Pavle

Mgr. Tomáš Kamenec

Mgr. Alica Zamišková

JUDr. Lenka Kerestešová

JUDr. Martina Šimunková, PhD.

Ing. Dagmar Melotíková


OBJEDNÁVKA

Spokojní zákazníci online knihy

"Naša spoločnosť si objednala prístup do tejto on-line iba prednedávnom, ale musíme uznať, že neľutujeme. Informácie, ktoré sú v nej obsiahnuté, nám veľmi pomáhajú. Oceňujeme, že sa v diele nachádza komentár k novému aj starému zákonu o verejnom obstarávaní. Pomerne často využívame aj bezplatný odpovedný servis."
Štefan H., Levice


"Dielo síce nevyužívame každý deň, ale keď to potrebujeme, zakaždým v ňom nájdeme hľadané informácie."
 Ján P., Trebišov


"Knihu sme si zakúpili pre lepšie pochopenie výkladu zákona o verejnom obstarávaní. Sme spokojní, páči sa nám prehľadné spracovanie a rýchlo fungujúce vyhľadávanie." 
Mária M., Bratislava

 

 Váš názor
Čo by ste zmenili na tomto portáli?
 Úspešne odoslané
Input: