Obsah

 

OBJEDNÁVKA

Objednajte si predplatné na 12 mesiacov za cenu 21,25 eur mesačne. 

PRAKTICKÉ INFORMÁCIE
Najbližšia daňová povinnosť
31.3.2020 - daň z príjmu právnickej osoby

Ďalšie povinnosti pre tento deň...
Kurzy mien 30.3.2020
 USD1,1 (-0)
 GBP0,9 (-0,01)
 PLN4,53 (-0,04)
 CZK27,3 (-0,25)
viac
Platné od 18.9.2019
Jednodňové refinančné operácie 0,25 %
Hlavné refinančné operácie 0,00 %
Jednodňové sterilizačné operácie -0,50 %
viac
Cestovné náhrady
Stravné v SR

5 - 12 hodín

5,10 €

12 - 18 hodín

7,60 €

nad 18 hodín

11,60 €

 

ostatné
VESTNÍKY MINISTERSTIEV

 

 

Produkt manažér

Vážení zákazníci,

vitajte na našom portáli zaoberajúcim sa verejným obstarávaním. Online kniha slúži ako praktická pomôcka  pre všetky subjekty aplikujúce zákon o verejnom obstarávaní ako napríklad verejní obstarávatelia a obstarávatelia, záujemcovia, uchádzači alebo účastníci. Súčasťou diela je spracovaný komentár k aktuálne platnému zákonu  č. 343/2015 Z. z. s účinnosťou od 1. decembra 2019 a 1. januára 2020. Dodatočne dielo obsahu aj komentár k staršiemu zákonu č. 25/2006 o verejnom obstarávaní.

Dielo pravidelnou aktualizáciou reaguje nielen na aktuálne legislatívne zmeny, ale aj ďalej vhodným spôsobom rozvíja jednotlivé kapitoly knihy  a obohacuje  jej obsah.


Ing. Nadežda Fuksová
Odborná redaktorka

Čo nájdete v online knihe?

 • Komentár k zákonu o verejnom obstarávaní (343/2015 Z. z.) - aktuálny komentár k novému zákonu o verejnom obstarávaní č. 343/2015 Z.z., ktorý nadobudol účinnosť dňa 18. apríla 2016
 • Komentár k zákonu o verejnom obstarávaní (25/2006 Z. z.) - komentár k staršiemu zákonu o verejnom obstarávaní č. 25/2006 Z.z., ktorý bol účinný do 17. apríla 2016
 • Aktuality – najnovšie informácie týkajúce sa zmien v legislatíve a metodike verejného obstarávania
 • Otázky a odpovede – odpovede na vybrané otázky a problémy našich zákazníkov, ktoré vypracovali dlhoroční odborníci z praxe verejného obstarávania
 • Podlimitné zákazky - všetko potrebné o zadávaní podlimitných zákaziek od 18. apríla 2016 v zmysle zákona č. 343/2015 Z. z.
 • Elektronické trhovisko - tematický celok venovaný elektronickému trhovisku v zmysle nového zákona o verejnom obstarávaní obohatený o viacero názorných ukážok z prostredia elektronického trhoviska
 • Editovateľné formuláre a žiadosti, potrebné pre zápis do zoznamu hospodárskych subjektov


V online knihe prinášame tieto nové časti:

S on-line knihou ste získali:

 • 365- dňový informačný servis za výhodnú cenu,
 • záruka aktuálnosti podľa najnovších zmien a noviel v legislatíve,
 • všetky potrebné informácie budete mať na jednom mieste,
 • bezplatný odpovedný servis na vaše otázky.

Autorský kolektív

Mgr. Martina Galabová

Špecialistka s dlhoročnou praxou vo verejnom obstarávaní, pôsobí na Ministerstve vnútra Slovenskej republiky ako metodik odboru verejného obstarávania. Pracovala tiež na Ministerstve financií SR v centrálnej finančnej a kontraktačnej jednotke  a v súkromných spoločnostiach ako konzultantka pre verejné obstarávanie. Má bohaté skúsenosti s realizáciou postupov verejného obstarávania pre prijímateľov prostriedkov z fondov EÚ a taktiež s poradenstvom v oblasti vereného obstarávania pre verejných obstarávateľov, obstarávateľov a uchádzačov. Venuje sa publikačnej činnosti, lektorovaniu a poradenskému servisu. Je autorka publikácie „Centrálne verejné obstarávanie“ vydavateľstva VERLAG DASHŐFER.
Ďalší autori:

 • JUDr. Simona Laktišová, Eversheds Sutherland

je absolventkou Právnickej fakulty Trnavskej univerzity. Od roku 2013 vykonáva právnu prax a aktuálne pôsobí v advokátskej kancelárii Eversheds Sutherland. Publikuje príspevky najmä z oblasti verejnej správy, verejného obstarávania a školstva. 

 • JUDr. Katarína Liebscherová, Eversheds Sutherland

je absolventkou Právnickej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave. Od roku 2015 vykonáva prax advokátskej koncipientky a aktuálne pôsobí v advokátskej kancelárii Eversheds Sutherland. Publikuje príspevky najmä z oblasti verejného obstarávania, odpadového hospodárstva a pracovného práva. 

 • Mgr. Mária Sadloňová, Eversheds Sutherland

je absolventkou Právnickej fakulty Vysokej školy v Sládkovičove. Od roku 2011 vykonáva právnu prax a aktuálne pôsobí v advokátskej kancelárii Eversheds Sutherland. Venuje sa najmä všeobecnému obchodnému a občianskemu právu. 

 • Mgr. Jana Takáčová


OBJEDNÁVKA

Spokojní zákazníci online knihy

"Naša spoločnosť si objednala prístup do tejto on-line iba prednedávnom, ale musíme uznať, že neľutujeme. Informácie, ktoré sú v nej obsiahnuté, nám veľmi pomáhajú. Oceňujeme, že sa v diele nachádza komentár k novému aj starému zákonu o verejnom obstarávaní. Pomerne často využívame aj bezplatný odpovedný servis."
Štefan H., Levice


"Dielo síce nevyužívame každý deň, ale keď to potrebujeme, zakaždým v ňom nájdeme hľadané informácie."
 Ján P., Trebišov


"Knihu sme si zakúpili pre lepšie pochopenie výkladu zákona o verejnom obstarávaní. Sme spokojní, páči sa nám prehľadné spracovanie a rýchlo fungujúce vyhľadávanie." 
Mária M., Bratislava

 

 Váš názor
Čo by ste zmenili na tomto portáli?
 Úspešne odoslané
Input: